מטבח מודרני- יש דבר כזה מטבח כפרי מודרני?

המון אנשים כאשר הם שומעים את המילים מטבח כפרי הם ישר חושבים על מטבח מיושן שמחייב פשטות שגוברת על קדמה אך לא כך הדבר. מטבח כפרי מודרני הוא אחד המטבחים המוערכים ביותר קיום וקדמת הרעיונות ההנדסיים והפשטות בשילוב החומרים המתאימים שקיימים בו הופכים אותו לשיא הקדמה בשילוש של שיא היופי.

הדברים היפים ביותר בעולם הם שילוב של תורות היופי שנכתבו עם השנים בשילוב ההתפתחות של העולם והטאצ' של זמננו. השילוב הזה בין שני העולמות הופך את המטבח מודרני אנגלי לשלם. שמות שמתייחסים למטבח האנגלי המודרני הם גם מטבח כפרי מודרני ומטבח פרובנסי מודרני.

המטבח האנגלי מאופיין במגירות וארונות אשר נראים בדיוק כך, עם קווים סימטריים קווים נקיים וידיות נקיות אשר בשילוב עם שאר האלמנטים הכפריים והמודרניים זה נראה כמו המקום המושלם ליצור ולהכין בו אוכל, אבל לא רק. לשתות כוס יין על העץ והתחושה שהמטבח המודרני נותר היא פשוט פנטסטית ומשמשת תפאורה מדהימה לאנשים שיודעים להעריך יופי, אך גם אנשים שאינם מכירים את תחום המטבחים ואינם מכירים הגדרות כמו מטבח מודרני או אנגלי עדיין יחושו ביופי הבלתי מוסבר בשבילם שהמטבח משדר.

מטבח מודרני מאופיין בקווים נקיים, מיעוט באלמנטים לא הכרחיים וחומרים וצבעים קרים. השילוב של אלה עם העץ והפשטות שכבר יש במטבח האנגלי משתלבים בהרמוניה מופתית אצל המטבחים העשויים היטב. דבר שמושך את תשומת לב המתבוננים. גם אלו שלא מבינים בעיצוב, ידעו להעריך את היופי האמיתי שהמטבח המודרני אנגלי משדר.

איך נדע לבחור חברה שתדע להרכיב לנו מטבח כפרי מודרני בצורה הטובה ביותר?
ישנם מס' בודד של חברות מטבחים שיודעות לעשות את זה כמו שצריך, כדי לדעת איך נדע לבחור את הטובה ביותר בשבילו יש רק דבר אחד שאפשר לעשות, והוא לראות ולקרוא, כמה שיותר על מטבחים אנגליים מודרניים. חפשו קטלוגים ומגזינים בגוגל והיכנסו לעולם הזה, תרגישו אותו, למדו אותו, ואז תדעו גם לבדיל בין אלה שעושים את זה מושלם לאלה שמדשדשים- מטבח כפריי מודרני.

אם תמיד חשבתם על עצמכם ככאלה שאוהבים את הפשטות ואת האותנטי וידעתם להעריך את המודרני גם יחד, אז המטבח מודרני בשבילכם זה המטבח כפרי מודרני.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *