לצאת מהארון בצורה מסודרת -ארון 3 דלתות

הרכישה האחרונה שלי לביתי החדש היתה ארון 3 דלתות לחדר השינה שלי. לאחר שלא ישנתי ימים כלילות בניסיונות לבחור את הארון 3 דלתות הנכון לחדר השינה שלי ולאחר שהבנתי כי ההחלטה הקשה הזו צריכה להעשות במהירות ובצורה הנכונה ביותר, העזתי לבחור את הארון 3 דלתות המושלם מבחינתי.

 

רבים מאתנו עומדים בפני בחירות של ריהוט ביניהם גם בחירה של ארון 3 דלתות, ולכן ברצוני לייעל עבורכם את תהליך הבחירה וקבלת ההחלטות מנסיוני. לפיכך אתן לכם מספר טיפים לבחירת ארון 3 דלתות:

 

הטיפ הראשון והחשוב ביותר הוא לדעת את מיקום הארון ואת המידות שלו.

לעתים אנו נוטים לבחור את המקום הראשון שנראה ההגיוני והסביר ביותר למקם בו ארון 3 דלתות, אך לא תמיד זוהי האפשרות היחידה.

 

לעתים קיימות יותר מאפשרות אחת בחבד ואם נפתח את הראש וניתן לעצמנו לזרום בצורה יצירתית יותר, נוכל למקם את הארון במקום שלא חשבנו שיתאים שם ודוקא זו תהיה בחירה נכונה יותר עבורנו.

 

אז העיזו לנסות ולמקם את הארון החדש, תוכלו גם לשרטט לכם על דף את האפשרויות השונות ולנסות לראות מה הכי מתאים.

 

לאחר שבחרנו את מיקום הארון 3 דלתות, נוכל לעבור לטיפ השני שהוא בחירת סגנון העיצוב לארון. קיימים ארונות שונים במיגוון רחב של עיצובים.

חשוב שניבחר את הסגנון המתאים לנו, לאופי שלנו וגם לעיצוב של החדר כולו.

 

לא חייבים להרכיב סטים של ריהוט, כלומר הארון לא חייב להיות בדיוק באותו הסגנון והצבע של המיטה והשידות והוא יכול להיות נפלא ונוכח גם בסגנון יחודי משלו. חשוב רק לדעת כיצד מתחברים כלל הרהיטים בחדר יחדיו, חשוב שידברו זה לזה ויהווו שילוב הרמוני בחדר.

 

הטיפ השלישי שחוב לזכור אותו שמה שעובד לאחד אינו בהכרח יעבוד גם אצלינו, ולכן אין טעם להסתכל ולחקור בבתים של אחרים איזה ארון 3 דלתות יש שם. היו נאמנים לעצמכם.

זהו הבית והחדר שלכם ואתם מחליטים כיצד הוא יראה.

 

קחו לכם את יכולת הבחירה, ההמצאה והשתמשו במעוף, באישיות שלכם ובטעם האישי שלכם, כי רק אתם בסופו של דבר תחיו בחדר עם הארון 3 דלתות שבחרתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *