ארונות אפשר לקנות בכל חנות רהיטים, אבל חייבים לדעת מס' דברים לפני שקונים. ושלא יעבדו עלינו

לפני שאנחנו רצים לקנות ארונות, יש דברים שחייבים לדעת. כל כך הרבה אופציות וכל כך הרבה חנויות רהיטים וישנם המון מקומות שמוכרים, סלחו לי על הביטוי, "זבל במחיר של זהב". איך נדע מה אנחנו קונים כשמדובר בארונות בגדים? מדריך

כאשר ניגשים למשימה, וכדי להצליח צריך להתייחס אליה ככה – משימה, אנו נדרשים לדעת כמה דברים בסיסים ומעט מיומנות אישית כדי למצוא את הארונות הטובים באמת בין כל הלא טובים שיש בשוק, וכדי לדעת איזה חנות אמינה שמוכרת ארונות איכותיים ואיזה חנות לא.

הדבר הראשון שנצטרך לדעת והוא הבסיסי ביותר כשמדובר בארונות , ולא, לא מדובר בסוג העץ, אלא חומרי הפרזול. חומרים אלה הם חלקי המתכת אשר מחברים בין דלתות הארון, והם החומר אשר ממנו עשויות המסילות של המגירות. כל מי שקנה ארון בגדים רעוע בחיו יידע כמה חומרי הפרזול חשובים. מכירים את זה שהמגירות מתחילות לחרוק? שהדלתות מתעמקות מעט ונעשה קשה לסגור אותם או לפתוח? זה בגלל חומרי פרזול זולים. לכן חשוב מאוד שחומרים אלו יהיו האיכותיים ביותר. איך נדע? נשאל את המוכר מי היא החברה שמייצרת את החומרים לארונות. לאחר מכן נבדוק בגוגל איפה החברה יושבת ואיפה המפעל שלה נמצא, אם היא חברה אירופאים אז איכות החלקים היא גבוהה ועומדת בתו תקן אירופאי, אם החלקים באים מסין, ובכן הם על הפנים. זה אולי נשמע כמו כאב ראש קטן לחלקכם, אך בפועל זו עבודה של 5 ד', ואם תעשו אותה תהנו מהארון שנים.

אך לא רק חלקי מתכת הופכים ארונות לאיכותיים. ארון טוב יהיה מורכב גם מעץ איכותי, וגם יהיה מורכב בצורה איכותית. סוגי העץ מתחלקים לכמה סוגים, הנפוצים ביותר הם אורן, ועץ מלא. אורן נמצא בדרך כלל בחדרי ילדים והוא בהיר וקל. עץ מלא יכול להיות כל מני זנים של עצים, המאפיין שלו הוא איכות החומר הנמדדת על ידי צפיפות הסיבים. כאשר ארון יהיה מורכב מעץ מלא, חומרי פרזול איכותיים ואיכות עבודה טובה הארון יהיה איכותי ויחזיק להרבה שנים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *