רוצה לחדש את הסלון בתקציב קטן? -מזנונים במבצע

לקראת השנה החדשה, החלטתי שגם את הבית שלנו חייבים לחדש. אחרי כל כך הרבה שנים באותו הבית עם אותו ריהוט ישן, החלטתי לחדש פינה בסלון. בכדי לא להכנס להוצאות גדולות מדי כבר בתקופת החגים שקשה ממילא מבחינה כלכלית, חיפשתי מזנונים במבצע במטרה לרכוש לנו מזנון יפה וחדש שיתאים לסלון ויחדש את מראהו.

כשניסיתי לברר היכן ניתן למצוא מזנונים במבצע, קבלתי מספר המלצות על חנויות ריהוט והאנגרים או מחסנים בהם ניתן למצוא מזנונים במבצע.

מפאת חוסר הזמן והאנרגיות שלי להסתובב בין חנויות ולהתחיל לבדוק ריהוט מתאים, החלטתי לעשות קודם לכן חיפוש ברשת. בדרך כלל איני נוהגת לקנות באינטרנט והאמת היא שגם חיפוש אני לא תמיד עושה ברשת, מחוסר ניסיון. אבל הפעם החלטתי כי הדבר יחסוך לי זמן, גם אם אצטרך ללמוד קצת יותר על חיפשו ברשת.

וכך פיניתי לי ערב אחד וישבתי מול המחשב בחיפוש אחר מזנונים במבצע. בתחילה חיפשתי מזנונים במבצע באזור מגורי ואחר כך הרחבתי את החיפוש כי החלטתי שהמיקום פחות משנה לי. גם אם אמצא מזנון מתאים בחנות מרוחקת אוכל לבצע הזמנה ומשלוח.

למזלי הגעתי במהרה למאגר של מזנונים במבצע עם תמונות ומחירים , דבר שהקל על ההתמצאות והחיפוש שלי.

היו מספר מזנונים במבצע שהלהיבו אותי מבחינת הסגנון והעייצוב. מצאתי כמה דגמים שיכולים להתאים לי בדיוק ולשדרג את הסלון שלי לחדיש מודרני ועדכני יותר.

בסופו של דבר מצאתי את המזנון המתאים, יצרתי קשר עם חברת הריהוט שהבטיחה לספק לי את המיזנון בזמן המתנה קצר ואכן כך היה. למרות כל חששותי שאולי יגיע מזנון שלא בדיוק יתאים כי הרי לא ראיתי אותו במו עיני, אלא רק דרך הרשת, נוכחתי לדעת שעשיתי בחירה מצויינת.

מתוך כל המזנונים במבצע, הגיע אלינו המזנון המושלם עבורנו. הכל התאים לנו בדיוק וגם המחיר האטרקטיבי כמובן.

וכך, מבלי לצאת מהבית ולכתת רגלי בין חנויות, התחדשתי לקראת השנה החדשה בפריט נפלא לביתי ולא היתה מאושרת ממני.

כעת אני יודעת שלא חייבים ללכת בדרך הישנה ואין חשש מלחפש ברשת דברים קטנים כגדולים, אם מצאתי מזנונים במבצע אוכל למצוא כל דבר שרק ארצה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *