ארון הזזה עם מראה

ארון הזזה עם מראה הפך לפריט רכישה נפוץ בשנים האחרונות. ארון ההזזה מחליף יותר ויותר את ארונות הסטנדרט המוכרים לכולם. ארון הזזה עם מראה מאפשר אחסון רב יותר של חפצים ובגדים, וכן אפשרויות עיצוב אטרקטיביות יותר לחדר ובעיקר ניצול טוב יותר של החלל בעיקר בחדרים קטנים או בחדרי ילדים שלהם חפצים ובגדים רבים. ארון הזזה עם מראה הוא בעל אפקט עיצובי בולט ומרשים, עקב רכישת ארון הזזה עם מראה שממוקמת בחזית הארון וכך למעשה מגדילה את חלל החדר באשליה שיוצרת עצם התוספת של המראה.

כיום יותר ויותר לקוחות בוחרים בארון הזזה ככלל, ובארון הזזה עם מראה בפרט כפתרון אופטימאלי לדרישותיהם, הן מבחינת אפשרויות העיצוב המגוונות, שהופכות את הארון למעשה לתמונה מרהיבה בחדר מאשר לעוד פריט ריהוט נדוש, וניתן להוסיף לה אלמנטים גראפיים וצבעוניות אין סופית והן מבחינת יעילות האחסון, כיוון שארון הזזה תופס מקום קטן יותר בחדר אך בעל חלל אחסון גדול יותר.

על מנת להבטיח כי הארון יתאים במדויק למקומו בחלל, מומלץ לבצע מדידה מדויקת של המרחב, ולבחור בקפידה את המקום המתאים ביותר לארון וכן את מידת המראה. ארון הזזה עם מראה מאופיין במנגנוני פתיחה ייחודיים, אשר משתלבים היטב בכל חלל. זאת בשונה מארונות פתיחה, בהן המראה מוסתרת או אין אפשרות כלל להוסיף מראה עקב משקלה והדלתות הנפתחות מחייבות הקצאת מקום נוסף. לכן ארון הזזה עם מראה הוא בעל יתרונות רבים.

בכל ארון הזזה עם מראה יש לשים לב ליעילות השימוש, כך שבכולם ניתן להטמיע פתרונות אחסון חכמים אך גם שהארון יהיה בטיחותי וגודל המראה לא תכביד על משקל הדלתות ועל נוחות הפתיחה והסגירה של הארון. ארון הזזה עם מראה מגיע גם באפשרויות עיצוב שהינם אין סופיים – ניתן לבחור בארון הזזה עם מראה המיוצר מחומרי גלם שונים, בהם משולבות זכוכיות מעוצבות ומודפסות, מראות מסוגים שונים, פסי ניקל העוברים לאורך הארון, ידיות מתכת ועוד.

בארון הזזה עם מראה מגוון רחב של אפשרויות חיפוי, ובהם מלמין, פורמייקה, זכוכית, מראות בסוגים ובגדלים שונים, בתוספת פסי מתכת, שילוב ידיות מתכת ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *