?מה זה מטבח אנגלי וכיצד בונים אותו

מטבח אנגלי הינו מטבח אשר בבסיסו כולל שימוש בעץ, כאשר ברוב המטבחים האנגליים נעשה שילוב בין עץ מלא לעץ קלאסי. מטבח אנגלי מתאים לבתים בהם רוצים להשרות מראה חמים, טבעי וכפרי והוא יכול להעשיר את המראה הכללי של הבית בצורה משמעותית מאוד.

חשוב להדגיש כי מטבח אנגלי מעוצב באופן מרשים הינו מטבח בו שמו לב לכל הפרטים הקטנים ביותר, ולכן אם אתם רוצים לבנות מטבח כזה בבית שלכם חשוב מאוד שתפנו אל בעל מקצוע מומחה בתחום בכדי שיוכל לסייע לכם לתכנן אותו באופן נכון ולבנות את המטבח תוך הקדשת מחשבה רבה לכל פרט ופרט – לא רק מבחינה עיצובית אלא גם מבחינה פרקטית ושימושית.

מודרני או עתיק?

כיום ניתן למצוא מטבח אנגלי בשני סגנונות עיצוב עיקריים:

  1. מטבח אנגלי מודרני – מטבח אשר מורכב מעץ בעל פיתוחים שונים ומיוחדים, ידיות דלתות מרשימות, שילוב של מוצרי חשמל חדשניים ושיש מבריק בצבעים שונים.
  2. מטבח אנגלי עתיק – מטבח בסגנון שמרני יותר בו משתמשים בעץ מלא ומבצעים גילופים מיוחדים המתאימים לתקופות קדומות יותר בדלתות הארונות ובמוצרי העץ השונים.

הבחירה בין הסגנון הראשון לשני תלויה רק בכם ובסגנון העיצוב אליו אתם מתחברים יותר. לכן לפני שאתם מבצעים את הבחירה כדאי שתבחנו תמונות שונות של מטבחים אנגליים וכמובן, תדעו להגדיר את סגנון העיצוב אליו אתם שואפים להגיע בבית שלכם.

שילוב פריטים משלימים

אם אתם רוצים להשלים את המראה של המטבח האנגלי שלכם בצורה הטובה ביותר ולהפוך אותו למרשים ומיוחד יותר כדאי לשלב פריטים משלימים אשר יוצבו במקומות גלויים במטבח וכך לא ישאירו מקום לתהות מהו המקור של המטבח.

ניתן לשלב במטבח מערכות כלים אנגליות מיוחדות, ערכות תה מעוצבות, תמונות מיוחדות ומגוון רחב של אקססוריז ופרטי עיצוב אחרים אשר מזוהים עם המטבח האנגלי ויכולים ליצור במטבח שלכם את החוויה המתאימה ולהשלים את העיצוב שלו באופן הנכון ביותר.

בכל מקרה, כדאי לחשוב על כל הפרטים הללו מראש, במיוחד אם חלק מהם מצריכים מיקום מיוחד במטבח, כמו מדף לתצוגת צלחות אנגליות או אי ישיבה לשעת התה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *