מטבח כפרי מודרני

הידעתם כי יש מטבח שהוא כפרי אך מודרני? הידעתם כי גם בעידן שנות האלפיים יש עדיין הבדל בין מטבח עירוני לבין כפרי? הידעתם כי מטבח כפרי אינו בהכרח מטבח עתיק? אם אתם רוצים שהמטבח שלכם ייראה מודרני אבל גם ירגיש כמו מטבח שממקם אתכם בלב הכפר, אלו העצות שתצטרכו ללכת לדידן על מנת להגשים את החלום.

פרופיילינג עגול

הפרופילים של החלון והארונות חייבים להיות עגולים. פרופיל עגול שם את המטבח בגובה העיניים ולא גורם לו להיות מטבח שיש לו "דיסטנס" עם קהל מבקריו, כמו במטבחים עם הדפנות המרובעות. שימוש בפרופיילינג עגול ייצור מטבח כפרי מודרני ייחודי אשר מיד תחושו בשני הנרטיבים בו זמנית מתרחשים: המטבח יחוש לכם כבימינו אנו, וגם ייתן הרגשה של כפר או מושבה, ולא של עיר גדולה.

שימוש בפרזול צנוע

פרזול צנוע אינו בהכרח פרזול קטן, אלא פרזול שאינו בולט, לא מכיל פאות חדות, והידיות נראות כמשתלבות עם תכולת המטבח. בשונה מהמטבח האורבני, בו כל מעצב מציג מה הוא יודע, וכמה בולטות הידיות שהוא מתכנן, במטבח הכפרי הידיות משתלבות עם רכיבי המטבח, ולא נראות כמי שבולטות מעליהם.

מדפים וארונות עגולים – יתרון

מדפים וארונות עגולים אינם חובה בכל מטבח כפרי מודרני, אבל מי שהולך בגישה זו זוכה ללא ספק לחיזוק האימג' הכפרי במטבח, מבלי להחליש את האימג' המודרני. ניתן לעשות את זה למשל על ידי השארת הארונות בצבע לבן או אפור, אך עיצוב הצורה שלהם כעגולה.

?למי צריך לפנות כדי לתכנן מטבח כפרי המודרני

מטבח כפרי מודרני יש לקנות מחברה שהיא גם המעצבת, גם הבונה וגם המתכננת של המטבחים. התכנון והבנייה של המטבחים מאד חשובים שייעשו באיכות, מה שאומר שלכם כצרכנים יש רק ברירה אחת: לבחור חברה טובה באמת. איך עושים את זה? ניתן להתייעץ עם שכנים ומכרים שאהבתם את המטבחים שלהם, או לחפש חיפוש מקוון על חברות המעצבות ובונות מטבחי יוקרה. החברות מפרסמות לא מעט תמונות שניתן להתרשם מהן ולקרוא על טיבן. בהתאם להתרשמותכם תוכלו ליצור קשר לתחילת תכנון המטבח שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *