ארון 2 דלתות – הרכש החדש

אחרי שנים רבות שהייתי עם הארון הישן שהיה לי מתקופתי כילדה, הוריי החליטו שלקראת המעבר שלי לבית הספר התיכון הם יקנו לי ארון 2 דלתות אשר יהיה יותר רלוונטי עבורי גם בגודל של הארון ובעיקר ביכולת האחסון שלו. כאשר הייתי צעירה יותר היו לי פחות בגדים ולכן ארון קטן יותר התאים לצרכים שלי. לעומת זאת, היום אני מבוגרת יותר, יש לי כמות בגדים גדולה יותר והארון הקודם כבר לא תואם את הצרכים שלי. החלטתי שאני רוצה ארון 2 דלתות כך שיהיה לי קל יותר לסדר אותו וגם אהבתי שיש הפרדה בין המדפים כך שהמדפים קטנים יותר ואז כל בגד מקבל את מקומו ואין ערמות של בגדים אחת על השנייה ואם שולפים משהו כל הארון נשפך החוצה. על מנת לקנות ארון 2 דלתות שאהיה מרוצה ממנו נסענו למספר חנויות רהיטים כדי לעשות סקר שוק.

ידעתי שאני יכולה לעשות את הסקר שוק באינטרנט אבל החלטתי שאין טוב ממראה עיניים והעדפתי להקדיש לטובת הנושא כמה שעות מרוכזות אשר בסופן אחליט על הארון 2 דלתות הנבחר. נסענו לחנות רהיטים מפורסמת שיש ליד הבית שלי אבל לא אהבתי את הארונות שהיו שם. הם היו נראים לי מגושמים כאלה ולא מתאימים לחדר שלי שמעוצב בעיצוב צעיר וקליל. עברתי לחנות השנייה שם ראיתי ארון 2 דלתות שאהבתי אבל המחירים בחנות הזו היו גבוהים באופן מוגזם ביחס למחירים שרציתי להוציא על ארון 2 דלתות.

אומנם ההורים שלי הם אלו שירכשו עבורי את הארון 2 דלתות אבל לא רציתי שזו תהיה הוצאה גדולה כל כך אפילו אם לא אני זו שמשלמת. אחרי שעברנו לחנות השלישית כבר הייתי על סף ייאוש אבל אז ראיתי אותו – ארון 2 דלתות, לבן, נקי ופשוט שאפילו התמזל מזלי והוא היה במבצע. בדקתי מה המחיר שלו אחרי ההוזלה של המבצע והוא היה לגמרי במסגרת התקציב שלי והייתי מאוד שמחה. החלטתי שזה הארון שאני רוצה וההורים שלי ללא כל התנגדות פנו לקופה על מנת לשלם עליו וללכת הביתה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *