ארון בגדים במבצע – המבצע הנהדר

החגים מתקרבים ואיתם המבצעים הכי מוצלחים שיש. מי שרוצה לחדש ולהתחדש, החגים זה בדיוק הזמן עבורו. צריך להחליט על  פתיחת אוזנים ופקיחת עיניים ולשים לב לכל המבצעים שיש. המבצעים הכי אגרסיביים הם בדרך כלל מבצעים בתחום של הריהוט. כך למשל מבצעים כמו של ארון בגדים. יש חנויות שמחליטות מתוך מדיניות להוזיל משמעותית את פרטי הריהוט על מנת להביא לך שתהיה קנייה אגרסיבית אשר תוביל לחידוש מלאי במחסנים.

clothes-1834650_960_720

זה לא טוב שריהוט נמצא במחסן לאורך זמן ובגלל שבעונת החגים אנשים בלאו הכי נמצאים במוד של לקנות ולהתחדש אז כדאי לנצל את המומנטום ולהביא לך שיהיו סוגים שונים של מבצעים בחנויות. חנות רהיטים אשר דואגת לעשות מבצע עבור כל סוג של רהיט מבטיחה לעצמה נסיקה משמעותית מבחינה כלכלית. כך למשל אם היא עושה מבצע של: ארון בגדים, מזנון, שולחן, מיטות ושידות היא מכסה את רוב סוגי הריהוט ואז מה שקורה הוא שמי שמגיע לחנות על מנת לקנות ארון בגדים במבצע, יראה שיש ריהוט נוסף במבצע ויתפתה בקלות לקנות גם אותו. הרי אם כבר הריהוט נמצא במבצע ואנחנו במוד של התחדשות, אז יש אינטרס לקנות הכל.

ארון בגדים  יכול להיות במבצע נהדר. ארונות בגדים יכולים להיות מאוד יקרים כאשר רוכשים אותם במחיר מלא. אומנם ארון הוא לא משהו שמחליפים או משנים על בסיס יום יומי או אפילו שנתי אבל עדיין מדובר בהוצאה מכובדת שיכולה להגיע גם לעשרות אלפי שקלים. כאשר מדובר על ארון בגדים במבצע, מתבצעת הוזלה משמעותית של הארון ואז הוא הופך להיות נגיש יותר. ככל שהארון בגדים במבצע נגיש יותר לרוכש, כך יהיו לו יותר קונים.

צריך להיזהר שלא יוצרים מבצע של ארון בגדים אשר יהיה זול מדיי ואז החנות מפסידה ולא עשינו דבר אבל אם יוצרים מבצע של ארון בגדים אשר יש בו הוזלה משמעותית אבל עדיין מחיר ראוי לארון אז כל הצדדים יוצאים מורווחים. לא סתם כדאי להתחדש בתקופת החגים כאשר יש מבצעים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *