מעוניינים לשמור את התמונות שלכם? הזמינו הדפסת ספר תמונות

הדפסת ספר תמונות מהווה פתרון מושלם לשמירה על התמונות שלכם ותיעודן המלא. הזמנת ספר תמונות כרוכה במספר פרטים שחשוב מאד לדעת ולהפנים. ראשית, נתחיל מהבייסיקס ונעבור לפרטים מתקדמים יותר אשר יגרמו לאלבום שלכם להיראות בדיוק כמו שתכננתם, על פי כל אמות המידה הרצויות לכם.

גודל ספר התמונות תלוי בכמות התמונות

את זאת אמנם כל בר דעת יודע, אבל מה שאתם לא יודעים הוא שיש לכם שליטה על הגודל של כל תמונה. למשל אלבום נופים של תמונות פספורט פנורמיות יכול להכיל יותר תמונות מאשר אלבום עם תמונות בגודל רגיל, של 1/8-1/9 דף A4. כמובן שאלבום שמטרתו לאחסן תמונות ענקיות של רבע גיליון יצריך פחות תמונות לגודל זהה למקבילו עם התמונות בגודל הסטנדרטי. לכן, כאשר אתם בתהליך יצירת ספר תמונות, עליכם לחשוב על גודל הספר הרצוי ולהתאים את התמונות אליו, או לחילופין לחשוב קודם אלו תמונות אתם רוצים בספר, ומשם לצאת לתכנון הממדים שלו.

כך תבחרו כריכה לספר באופן מושכל

כריכה דקה: יתרונות – מחיר זול, בדרך כלל ניתן לעצב אותה באופן חופשי עם תמונות מודפסות על גביה. חסרונות – מתבלה בקלות, לא בטוחה לשימוש ילדים. כריכה עבה: יתרונות – המוצר הבטוח ביותר לכל ילד, אשר ייהנה מדפנות כריכה לא חדות. בדרך כלל מדובר בעיצוב מלכותי, עם צבעים מאד כהים או מאד בהירים. על פי רוב יש מקום לשים תמונת שער בכריכה מסוג כזה. חסרונות: יקר, ותופס המון מקום בכוננית הספרים שלכם. על פי שקלול היתרונות והחסרונות הללו תוכלו לבחור הדפסת ספר תמונות רצויה, על בסיס הכריכה המתאימה לכם ביותר.

עלות של ספר תמונות

העלות נגזרת מגודל הספר, סוג הכריכה, מבנה דף התמונות, חיבור דפי ממו לדפי התמונות (כן/לא), ועוד. עלותו של ספר תמונות מבוססת על פרמטרים שונים, שאם אינכם שולטים בהם עדיין, טוב תעשו אם תבקרו בחנויות אלבומי התמונות, שם יסייעו לכם להגיע אל הדפסת ספר תמונות כלכלית, על פי תקציבכם ובהתאמה לצרכיכם השונים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *