טיול משפחתי, הדפסת תמונה על קנבס או שובר לארוחה–בחירת מתנה להורים

הדפסת תמונה על קנבס

יום נישואים טומן בתוכו משמעות רבה – היום שבו שני אנשים נשבעים זה לזו, בפני עדים רבים, כי הם אוהבים וכי בכוונתם לחיות ביחד לנצח. ככל שעובר הזמן לאחר החתונה עצמה, מקבל יום הנישואין משמעויות נוספות – משק בית משותף, ילדים, עמידה במשברים ותמיכה אינסופית אחד בשני. לכן, כשמגיע יום השנה לנישואין של הוריכם, מן הראוי שתקדישו להם מחווה או מתנה מכם שתראה להם את הערכתכם לזוגיות ולבית שהם הקימו. השאלה הנשאלת היא – מה המתנה האידיאלית? להלן מספר רעיונות מקסימים:

טיול משפחתי

נישואין זה קודם כל הצהרה של בניית תא משפחתי, לאחר שהוריכם הביאו אתכם לעולם – הם יצרו תא משפחתי חדש משלהם. לכן, אין כמו טיול משפחתי מגבש על מנת לחגוג את יום הנישואין של ההורים. קחו מפה, התייעצו עם חברים שמבינים, בחרו מקום יפה בארץ (רצוי שתהיה לו משמעות סמלית עבור הוריכם – המקום בו הם טיילו לראשונה וכדומה) ותיקחו את כל המשפחה ליום-יומיים חווייתיים ובלתי נשכחים. בטיול עצמו אתם יכולים להביא מוטיבים שקשורים לסיפור הכרות של הוריכם, או אבני דרך בחיים המשותפים שלהם וכדומה.

הדפסת תמונה על קנבס

מתנה אשר הופכת לפופולרית יותר ויותר בשנים האחרונות (ובצדק) היא הדפסת תמונה על קנבס. מתנה זו פופולרית לימי הולדת, ליום האהבה ולעוד מועדים, אך במיוחד לימי נישואים. כי מה ישמח יותר את הוריכם מאשר תמונה יפה שלהם תלויה בסלון או בחדר השינה. חפשו בארכיון התמונות המשותפות שלהם תמונה יפה ורומנטית, ובכך תנציחו את התמונה לעוד הרבה שנים מאושרות יחדיו. הדפסת תמונה על קנבס אפשרית במקומות רבים, ועליכם רק לברר על מקום סמוך לביתכם. בנוסף, הדפסת תמונה על קנבס מתבצעת באופן איכותי וזאת בגלל שהקנבס כחומר הינו עמיד וקשיח.

שובר לארוחה

אם להוריכם לא יוצא לבלות זמן איכות יחד ביום-יום, כדאי לפנק אותם בשובר לארוחה זוגית, וכך תעניקו להם ערב רומנטי רק של שניהם ביחד. כי מה צריך יותר מאשר קצת רומנטיקה ואהבה באוויר בשביל לחגוג יום נישואין?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *