הדפסת תמונות על קנבס – המתנה המושלמת

הדפסת תמונות על קנבס

הדפסת תמונות על קנבס צוברת תאוצה בשנים האחרונות, ובצדק. קנבס הינו חומר קשיח, איכותי ועמיד, עליו ניתן להדפיס תמונות בגדלים ובאיכויות שונות, והדבר נראה יפה מאוד ומרשים ביותר. לכן, הפך המנהג לנפוץ ביותר, בעיקר כשמדובר במתנות. ואכן, הדפסת תמונות על קנבס זו המתנה המושלמת – אך לאילו אירועים היא מתאימה במיוחד?

מתנה ליום נישואים

מה יותר ישמח את בעלך / אשתך מאשר תמונה יפה שלכם, שמנציחה את אחד הרגעים היותר רומנטיים שלכם בזוגיות, כשהיא מוגדלת ומודפסת על קנבס? ובאמת, אין הרבה מתנות שישתוו לכך. את התמונה המוכנה ניתן לתלות בסלון, בחדר השינה, או בכל מקום אחר בבית שהיא תתאים בו, ובכך להפתיע את מקבל המתנה. חשוב לזכור, כי הדפסת תמונות על קנבס מתאימה גם לתמונות שהן לא מאוד איכותיות שכן הקנבס ישווה להן מראה איכותי והולם. לכן, אם מצאתם תמונה בעלת ערך סמלי גבוה ואתם חוששים להדפיסה מפאת האיכות הירודה שלה – אין לכם ממה לחשוש.

מתנה לחבר מהטיול

עם כל הכבוד לתמונות רומנטיות, אין כמו תמונות של נוף. לכן, הדפסת תמונות על קנבס יכולה להתאים גם כמתנה שתעניקו לחבר עמו טיילתם באזורים יפים בארץ או בעולם. העוצמה של הנוף בתמונה, ביחד עם הגודל המיניאטורי שלכם לעומת הנוף, תרים את המתנה לסטנדרטים אחרים, שהחבר שיקבל מכם את המתנה ישמח ויתרגש, ומהר מאוד יתלה אותה בסלון דירתו.

מתנה לאח או אחות

אין ספק שהתמונות הכי מרגשות (אך אולי לא הכי יפות) אלו הן תמונות כשהייתם קטנים. הצצה באלבום המשפחתי גורמת ישר לפרץ שמחה והתרגשות, וזאת רק מלהסתכל בתמונות החמודות שלכם ושל אחיכם מבלגנים את החדר, עושים אמבטיה או סתם אוכלים עם הרבה לכלוך על הפנים. לכן, אין יותר מרגש מאשר להגדיל את אחת מן התמונות המקסימות האלו ולהדפיס על קנבס. בחרו את התמונה הכי יפה באלבום, גשו לאחד המקומות המתמחים בהדפסת תמונות על קנבס, והביאו את המתנה לאחד מהאחים שלכם. הדבר יעלה חיוך ענק על פניו של מקבל המתנה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *