איך לעשות קוסמטיקה לדירה בפחות 50 אלף שקל?

דירה בשיפוץ

רוצים לעשות מהפך לדירה שלכם ולא להוציא סכומי כסף גדולים במיוחד?

במאמר הזה נסביר לכם מה אתם יכולים לעשות בכדי להפוך את הדירה שלכם להרבה יותר מעניינת מבחינה עיצובית. אם אתם שואפים לעצב את הדירה שלכם בסכום של עד 50 אלף שקלים, המאמר הזה יעזור לכם לעשות סדר ולהבין צעד אחר צעד מה אתם צריכים לעשות.

הדבר החשוב ביותר שצריך להנחות אתכם בעת עיצוב הדירה הוא החזון האישי שלכם. תנסו להבין כיצד אתם רוצים להביא לידי ביטוי את החזון שלכם ואת השאיפות העיצוביות. בתחילה תוכלו לקחת השראה מעיצובים של דירות שמוצאות חן בעיניכם ולקבל השראה. כך אתם תוכלו להבין בצורה טובה יותר מה נדרש לעשות בכדי לעצב את הדירה שלכם בצורה מתאימה.

רכישה של רהיטים יד 2

רוצים לצמצם דרמטית את ההוצאות שלכם בעת רכישה של  פריטים חדשים לדירה שלכם? יהיה כדאי לכם לבדוק אפשרויות לרכוש ריהוט יד 2 מאתרים שונים ברשת. בדרך זו תוכלו לחסוך סכומי כסף גדולים ולהגיע למצב שבו אתם לא פושטים את הרגל רק בשל הרצון שלכם לעצב מחדש את הדירה שלכם.
דוגמאות לאתרים:

יהיה כדאי לכם לבדוק ברחבי הרשת האם אתם מצליחים למצוא רהיטים שעונים על הציפיות שלכם, כך שתוכלו לעצב את הדירה שלכם בצורה שהכי מתאימה לאופי העיצובי שאתם מנסים להכתיב. אין לנו ספק שאם תקדישו מספיק זמן לחיפוש אחר ריהוט זול, לא תהיה לכם שום בעיה למצוא את מבוקשכם.

אל תשימו בראש סדר העדיפויות שלכם רק את נושא המחיר כאשר אתם מחפשים רהיטים. תנסו לבדוק גם את איכות החומרים מהם הרהיטים שאתם קונים עשויים. הרי בוודאי תרצו ליהנות מהרהיטים שלכם ולא להיראות אותם נשחקים לאחר תקופה קצרה. זה משהו שאתם יכולים לדאוג לו אך ורק אם תקפידו לבדוק את איכות החומרים מהם עשויים הרהיטים שאתם שוקלים לקנות. רק כך תוכלו לוודא שאתם רוכשים ריהוט מתאים שיענה על כל הדרישות שלכם בסופו של דבר.

אתר בניה
הרגע הקשה מכל – שיפוץ הדירה

תגדירו מטרות ברורות

בכדי להוציא סכומי כסף שאתם מסוגלים לעמוד בהם, יהיה כדאי לכם להגדיר בתחילה מטרות ברורות בכל הנוגע לדרך שבה אתם רוצים לעצב את הדירה שלכם. תחשבו על כך, אם יש לכם שאיפות מסוימות שנוגעות לעיצוב, תוכלו לממש אותן ללא יותר מידי בעיות אם תבינו טוב יותר כיצד אתם הולכים להתנהל.

אם אתם לא בטוחים כיצד לממש את השאיפות שלכם הנוגעות לעיצוב הדירה, תזכרו שאתם תמיד יכולים לפנות אל מעצב פנים מוסמך שידע לעזור לכם ולהבטיח שכל העבודה הזו תתבצע על הצד הטוב ביותר. זה ללא ספק משהו שכדאי לכם לשקול אם אתם לא רוצים לבזבז את הזמן שלכם לשווא ולהבטיח שאתם פועלים כשורה בכל ההיבטים.

בכדי להבין טוב יותר כיצד אתם רוצים לראות את הדירה שלכם, יהיה כדאי לכם לעשות שני דברים פשוטים. ראשית כל, להתייעץ עם גורם מבין עניין בתחום עיצוב הפנים. ולצד זאת גם לבחון עיצובים אחרים של דירות בתקציבים נמוכים. חיפוש קצר באינטרנט יניב לכם לא מעט תוצאות מעניינות, וזה ללא ספק משהו שכדאי לכם לבדוק אם חשוב לכם להבטיח שאתם מקבלים את ההחלטות הטובות ביותר בסופו של דבר.

משחקי תאורה לדירה

רוצים להפוך את הדירה שלכם לכמה שיותר גדולה? אתם יכולים לשחק עם מתקני תאורה ולהתקינם במקומות הנכונים בכדי להעניק לדירה שלכם אווירה שמדובר במקום גדול יותר. מדובר פה בדבר פשוט למדי שאתם יכולים לעשות וזה יכול לשפר את ההרגשה שלכם בדירה בכל רגע נתון. הרי ההרגשה שאתם נמצאים בתוך דירה שלא חונקת עליכם הופכת את השהייה לפשוט הרבה יותר נעימה, וזה משהו שלא יהיה כדאי לכם לוותר עליו.

כאשר אתם ניצבים בפני ההחלטה אילו מתקני תאורה לקנות לדירה שלכם, יהיה כדאי לכם לשקול את האופציות שעומדות לרשותכם בכובד ראש ולהתייעץ עם גורם שמבין עניין בתחום התאורה. כך הוא יוכל לייעץ לכם ולהסביר לכם בצורה מדויקת מהם הדברים שאתם יכולים לעשות בכדי לעמוד במטרת העיצוב שלכם ולהפוך את הדירה שלכם לאחת מתוכננת בדיוק לפי כל הדרישות שיש לכם.

קרמיקה או פרקט לרצפה?

התלבטות שרבים נאלצים להתמודד אתה נוגעת לרצפה של דירתם. האם כדאי ללכת על פרקט או קרמיקה? ובכן, ההמלצה שלנו תהיה ללכת על פרקט למינציה, וזאת בהנחה ואתם רוצים לעצב את הדירה שלכם במחירים נוחים ככל שניתן. המחירים של פרקט למינציה נחשבים לאטרקטיביים במיוחד, ולצד זאת ניתן לומר בבירור שאם רק תקנו את הפרקט שלכם במקום הנכון, הוא יוכל להחזיק מעמד זמן רב ולשרת אתכם נאמנה לאורך שנים רבות.

לפני שאתם רצים וקונים פרקט מסוג מסוים, שימו לב שאתם עורכים השוואה קפדנית בין שלל האפשרויות שעומדות לרשותכם. תזכרו שאתם צריכים לבחור את הפרקט שלכם בהתאם לסגנון העיצובי הכולל של הדירה שלכם. כך שאם אתם מנסים לעצב את הדירה שלכם בסגנון ספציפי, יהיה זה חשוב למדי שתבדקו שאתם אכן בוחרים בפרקט שיוכל להתאים לאותו סגנון. זה לא משהו שאמור להיות יותר מידי מורכב, וכדאי לזכור שאתם תמיד יכולים להתייעץ עם אנשי מקצוע שיוכלו לעזור לכם בעת הצורך.

התקנה של פרקט למינציה זה משהו שניתן לעשות בפרק זמן קצר למדי, והדבר החשוב ביותר שאתם צריכים להציב לנגד עיניכם נוגע לדרך היישום של עיצוב הדירה שלכם. כלומר האם יש לכם מטרות ברורות ואתם מבינים כיצד אתם רוצים להביא לידי ביטוי את החזון העיצובי שלכם. אם תהיה לכם דרך והבנה כיצד לעשות זאת, הכול יהפוך לקל יותר בעבורכם, ולא תהיה לכם שום בעיה להחליט מהי האפשרות שהכי מתאימה לכם.

הדמיה אדריכלית
הדמיה תלת מימד אדריעלית פוטו ריאליסטית

מעצבים את דירת החלומות

כאשר אתם מתחילים לתכנן ולעצב את הדירה שלכם, אתם צריכים לחשוב בראש ובראשונה על העובדה שהדירה אמורה להיות כזו שמעוצבת אך ורק לפי החזון האישי שלכם. אתם בוודאי הולכים לבלות זמן רב בדירה שלכם, וככל שהיא תהיה מעוצבת בצורה יותר מוקפדת, כך הדבר ישפיע לטובה על ההרגשה שלכם בזמן שאתם נמצאים בדירה.

אתם לא צריכים לעבור את כל תהליך תכנון הדירה שלכם בעצמכם. בדיוק במקרים כאלו יש אנשי מקצוע שיכולים לעזור לכם עם כל פרט ולהבטיח שאתם לא מבזבזים את הזמן שלכם על דברים שאינכם בטוחים כיצד להתמודד איתם בכלל. הרי אתם לא צריכים להטריד את עצמכם יותר מידי עם התמודדות שקשורה בעיצוב הדירה שלכם באופן עצמאי. חבל שתנסו לעשות דברים שבסופו של דבר יצאו שלא לשביעות רצונכם. אתם יכולים למנוע מצבים מעין אלו בקלות אם רק תחליטו לפנות אל אנשי מקצוע שמסוגלים לעשות את העבודה שלהם במקצועיות.

אם החלטתם לפנות אל גורם מקצועי שידע לעזור לכם, יהיה כדאי לכם לבחון את הצעדים שלכם ולוודא שאתם פונים אל הגורם המקצועי הטוב ביותר שבסביבה שלכם. תעשו בדק בית ותנסו לערוך השוואה בין הגורמים השונים שמציעים את השירותים שלהם בסביבה שלהם.

בקשו מבעל המקצוע לקבל הדמיות אדריכליות אשר יראו לכם איך יראה הפרוייקט בסיומו, הדמיות תלת מימד אדריכליות נוצרות ע"י בעלי מקצוע המתבססים על החומרים המדוייקים של הפרוקייט (ריהוט, ריצוף, צבעים, קירות וכו').
בקשו מספר זוויות שונות של ההדמיות כדי להבין בדיוק איך תראה התוצאה הסופית.
מחירים: המחירים של הדמיות אדריכליות תלת מימד יכולים לנוע בין 1000 – 2000 ש"ח לכל תמונה, תלוי בכמות החומרים ובמצב הפרוייקט, אם תכניסו לפרופורציה את הסכום אותו אתם הולכים להוציא על הפרוייקט מבלי לראות את התוצאה הסופית תבינו עד כמה זה משתלם.

 

בהצלחה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *