ארונות הזזה – פתרון נהדר

כאשר מנסים לחשוב על רהיטים יעילים אשר יכולים לשמש כל חדר בבית בהתאם למבנה שלהם אין ספק שארונות הזזה נמצאים במקום הראשון. היתרון המרכזי שלהם הוא שהדלתות זזות בינהן על ציר וכך יש נוחות מרבית בכל הקשור לחיפוש דברים בארון או אפילו במבנה שלו. הרבה פעם יש בעיה עם ארונות שבגלל שיש לחדר מבנה מסוים צריך להקטין את הארון או לשנות את המיקום שלו. כאשר מדובר בארונות הזזה, אין צורך לקחת בחשבון את הדלתות שנפתחות משום שמדובר בארון שהדלתות נפתחות על ידי הזזתן לצדדים בציר של עצמן ואז אפשר לשחק עם גודל הארון והמיקום שלו.

כך למשל אם יש חדר אשר המבנה שלו הוא עם קיר שיש בו צלע שאינה מלבנית אלא יוצרת סוג של משולש, אפשר לבנות ארון קיר אשר יהיה שייך למשפחת הארונות הזזה משום שהדלתות של הארון יהיו הזזה. דוגמא נוספת ושגורה לא פחות היא ארונות הזזה שיש במטבח. לעיתים הרבה יותר נוח שהמזווה או ארונות של סירים יהיו ארונות הזזה משום שקל יותר לשלוף מהם כלים או מזון. כאשר מעוניינים לקנות ארונות הזזה לשימוש זה או אחר חשוב מאוד לבדוק את גודל הארון הרצוי ואם ישנן איזה שהן מגבלות חשוב לרשום אותן ולציין אותן כאשר מתייעצים על המוכר או הנגר על ארון זה או אחר. בנוסף כדאי לנסות לחשוב מחוץ לקופסא ולראות אם יש איזה שהוא צורך שאחת הדלתות תהיה בעלת שימוש נוסף. כך למשל ארונות הזזה שמכינים לחדרי שינה.

הרבה פעמים ניתן להחליף את אחת הדלתות הזזה במראה ואז לחסוך מקום בחדר על מראה שתלויה על הקיר. במקרה ומדובר על ארונות הזזה במטבח אפשר לשקול להפוך את אחת הדלתות לארון תבלינים קטן אשר יהיה בו טוויסט משום שהוא יהיה ארון תבלינים זז ואז נוח יותר לשלוף ממנו את התבלינים. כמו כן, מדובר בפריט עיצובי אשר משדרג את מראה המטבח והופך אותו למודרני ומדליק יותר ולא סתם עוד מטבח משעמם אשר נראה בדיוק כמו כל המטבחים שיש בחנויות המטבחים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *