למכור קור לאסקימוסים -מזגני אלקטרה

עוד רגע הקיץ כבר כאן והפעם אני לא ממתינה לחסדי מזג האויר. את הקיץ הזה אני מתכוונת לעבור לא רק בשלום אלא בצורה הנעימה ביותר עם מזגני אלקטרה.

לאחר ששבעתי מתיקוני מזגנים קלוקלים וקריאות שירות באמצע הימים החמים של הקיץ שעבר החלטתי שפשרה לא באה בחשבון בקיץ הבא ואני רוכשת לביתי מזגני אלקטרה כדי שאוכל להיות שקטה ובטוחה שיהיה לי נעים וקריר.

את הדוקטורט שלי במזגנים עברתי בקיץ שעבר כשחיפשתי פתרונות מהירים למזגנים שהתקלקלו לנו בבית בזה אחר זה, מזגנים ישנים של חברות שונות שלא היה להם אמא ואבא ונאלצתי לשלם הרבה יותר ממה שחשבתי, כדי להירדם בלילה.

וכך, למודת ניסיון מר, אני מדפדפת בקטלוג של מזגני אלקטרה ובודקת את כל סוגי המזגנים שיש למזגני אלקטרה להציע לי. מחפשת בין המבצעים מה אוכל להרשות לעצמי מבחינת תקציב אך ללא פשרה על איכות המזגן.

לשכנים החדשים שעברו רק לפני כחודש לבית החדש הצמוד לנו עשו מזגנים בכל הבית מתוצרת מזגני אלקטרה, החלטתי שזה הדבר הנכון לעשות גם בביתנו.

כיוון שאין לדעת כיצד יראה הקיץ הקרוב ולאן יתפתח החום הגדול שצפוי באוגוסט הנורא. חשוב לי לדעת שהגרה שלי תמשך גם בקיץ ושלא אזדקק למחסה אצל השכנים ממש כמו פליטים שמחפשים מקלט.

כדי שנוכל להמשיך ליחיות בנועם ובנוחות חשוב לי שיהיו לנו מזגני אלקטרה שיכסו את שטח חדרי הבית והמגורים ויעניקו לנו את הטמפרטורה הנעימה שאפשר יהיה לחיות אתה בנחת.

מדי פעם אני מדמיינת את עצמי במקום שאין בו מזגן, בארץ נידחת או בימים עברו ופשוט לא מצליחה להבין כיצד ניתן לחיות כך. למזלי הרב נולדתי בעידן בו אין צורך לחיות כך ללא מזגן, ואם כבר מדובר במזגן אז גם לא להתפשר על איכות.

ההחלטה שלי לקיץ הקרוב על מזגני אלקטרה כבר בדרך לביצוע.

הזמנתי את המזגנים המתאימים מהקטלוג, עשיתי את כל הסידורים וההתאמות והעיקר שבעוד מספר ימים מזגני אלקטרה כבר יהיו אצלי בבית. ומה שחשוב עוד יותר שהפעם אני מחכה לקיץ בקוצר רוח ובאהבה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *