מישהו מכבס לך? -מכונות כביסה מבצעים

לפני לא מעט שנים כשהייתי סטודנטית וחייתי בדירה שכורה בעיר הגדולה, הרגשתי סוף סוף עצמאית לכל דבר. עבדתי בשתי משרות, למדתי וניהלתי בית בשותפות עם עוד חברה.

בישלתי לעצמי, כלכלתי את עצמי אך עדיין את הכביסה שלי הייתי לוקחת בכל סוף שבוע לבית הורי ומפקידה בידי אמי.

אני זוכרת בכל מוצ"ש שהייתי חוזרת עם תיק מלא בגדים נקיים ומקופלים בריח של בית.

כך זה נמשך כשנה או יותר עד שיום אחד, חברה מהלימודים התקשרה וספרה לי שמכונת הכביסה שלה התקלקלה ובקשה שעד שהיא תבדוק מכונות כביסה מבצעים ותמצא לעצמה מכונה חדשה, אם היא תוכל לבוא אלי לכבס כמה בגדים. פתאום זה היכה בי, הבנתי שעם כל העצמאות שלי אני מפספסת פה משהו. בכל פעם שאני צריכה בגדים נקיים אני נוסעת לאמא.

זהו החלטתי, זה כבר לא מתאים יותר לחיים הבוגרים שקיוויתי לעצמי והחלטתי לחפש בעצמי מכונות כביסה מבצעים ולמצוא דיל טוב לרכישת מכונת כביסה.

וכך היה. עברתי בין החנויות הגדולות ובדקתי מכונות כביסה מבצעים שיתאימו לכיס של סטודנטית. לא נזקקתי למכונת כביסה גדולה ולכן היה זה פשוט וקל יחסית. מצאתי מספר מכונות כביסה מבצעים שהתאימו בדיוק לתקציב שלי וכך למעשה רכשתי את מכונת הכביסה הראשונה שלי, דרך מכונות כביסה מבצעים לסטודנטים.

כשהגיעה מכונת הכביסה לדירתי השכורה כל כך התרגשתי לכבוד האירוע, שבישר עבורי עצמאות. כשהלכתי לסופר לרכוש חומרי כביסה, מצאתי עצמי נמשכת לאותם החומרים הריחניים שאמא שלי משתמשת בהם, כך חשבתי תהיה לכביסה שלי בדיוק אותו ניחוח ביתי שהיה לי תמיד.

מאז חלפו כמה שנים, כיום אני אמא לילדים ומוצאת שאחד המשימות המאתגרות בבית הן הכביסות של הבגדים של כל בני המשפחה.

זו הפכה להיות משימה שלעולם אינה נגמרת והזוהר רחוק ממנה, וכך כשאני לא רואה לעולם את תחתית ערימת הכביסה ויאושי רב, אני נזכרת באותה מכונה ראשונה שרכשתי בהיותי סטודנטית כשחפשתי מכונות כביסה מבצעים, ואני מחייכת בהנאה לנוכח זכרון מתוק וישן, זכרון שממתיק ולו לרגע את כובד המשימה היומיומית של הכביסות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *