הדפסת אלבום תמונות מהודר על פי הזמנה

כאן נלמד כיצד כדאי להזמין אלבום תמונות מהודר בהתאמה אישית לתמונות שלכם, ולמבנה הרצוי של האלבום לדידכם. כאשר מתכננים אלבום יש 2 מבנים עיקריים: תמונות בלבד, או תמונות לצד מלל. כאשר מדובר על אלבום שיש בו גם מלל, יש כל מיני פורמטים שניתן להזמין זאת. ניתן להזמין אלבום עם 2 שורות לתמונה, וניתן להזמין אלבום בו רושמים פסקה של 5-6 שורות לתמונה. כמובן שאלבום כזה יצריך רק חצי מכמות התמונות, שכן גובה המלל יהיה כמעט זהה לגובה התמונה. כעת, נעבור לחלק המעניין: סידור התמונות בתוך האלבום.

בחירת התמונות לאלבום וסידורם

מומלץ שתהיה איזושהי עלילה שהאלבום יספר. תמונה שווה 1,000 מילים אמנם, אבל התמונה בהחלט אומרת משהו, ואם זה משהו בהמשכים אז בכלל הרווחתם. למשל, מאד מקובל להזמין אלבום גדילה של ילד או ילדה מינקות לבגרות. בטיולים לארץ או לחו"ל מקובל לתעד את התמונות על פי סדר המאורעות בטיול, אל ניתן גם לדבוק ברצף של נופים או רצף אחר המתבסס על דמיון בין תמונות שכנות. הדפסת אלבום תמונות מצריכה איזשהו קשר לוגי בין התמונות, כזה המתבסס על ציר זמן המאורעות, או על עיצובן של התמונות על פי מראן הוויזואלי (מומלץ).

בחירת הכריכה של האלבום

אנו ממליצים, לרוב, לבחור בכריכה עבה. זה שומר טוב יותר על האלבום שלכם מבלאי, בטיחותי יותר לשימוש ילדים, ומגדיל מאד את הסיכוי שהאלבום יישמר כחדש. יחד עם זאת, בכריכה דקה קל יותר וכלכלי יותר להדפיס את תמונת השער הרצויה על האלבום. תמונת שער בכריכה דקה היא למעשה הדפסה על קרטון ממש כמו על נייר, בעוד שבכריכה עבה מקובל להטמיע פלסטיק שקוף על גביה ולשים את תמונת השער בתוכו כמסגרת. כמובן שכריכה דקה מוזילה פלאים כל הדפסת אלבום תמונות באשר הוא.

אביזרים לאלבום התמונות

כמעט בכל הדפסת אלבום תמונות מומלץ לקחת בחשבון דפי MEMO בסיום, דפי מעטפה לאחסון תקליטורים עם תמונות, פילים, ושאר אביזרי אחסון תמונות. אביזרים אלו מגבים את התמונות שלכם, ומאפשרים לכם להשתמש בהן גם בעתיד, למשל בעת הדפסת אלבום תמונות אחר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *